Asus DSL-AC52U

USB port

• , zakúpené v HENRY - ITSK

• Rodičovská kontrola.,vzdialená správa cez mob . aplikáciu
  • , zakúpené v www.lacnenotebooky.eu

• Pokrytie signalom. Dual band.
    • Rozne moznosti pripojenia WAN - DSL, ethernet, 3G/4G
    • Skvele administratorske rozhranie
    • Moznost pripojit USB disk
    • Pristup z televizora na USB disk cez UPnP sharing
    • Vela funkcii - VPN, FTP, samba, atd.
    • Len jeden USB disk
    • Modre diody su dost silne. V izbe by mi vadil zapnuty cez noc
    • Niektore funkcie niesu popisane v manualy

Plna spokojnost s routerom. Dost som bojoval s UPnP sharingom USB disku na televizor, pretoze to nieje popisane v manualy. Nakoniec vsak vsetko funguje ako ma.

• rychlost dsl routeru bola velmi dobra
    • prehladnost nastavenia, moznost nastavenia menu v ceskom jazyku
    • rychle prihlasenie na wifi
    • cena si myslim ze je primerana k vykonu a moznostiam tohto routeru
    • rychle pociatocne nastavenie Dsl inetrnetu. Sam mam internet VDSL od Telekomu a bezproblemov mi vsetko fungovalo
    • najvacsiou nevyhodou pre mna bolo slabe pokrytie wifi. Neviem preco to nikde neni pisane nejaky priblizny dosah, ale podla info o produkte tam mala byt o 50% vyssi a stabilnejsi dosah siete oproti ostatnym routerom. Moj stavajuci a teda nic extra router ma podla mna podobny dosah, ked nie aj o trochu lepsi..... V rodinom dome sa mi do vsetkych kutov bohuzial nedostal signal, preto som aj produkt vratil :( 5GHz wifi siet som chytal tak max o izbu dalej od routera. cakal som ze signal z 2,4GHz wifi bude aj niekde vonku okolo domu na zahrade tak som bol trosku sklamany :(

WiFi triedy
Typ zariadenia
routery
IPv6
USB port

Dual-band ADSL/VDSL modem Router Wi-Fi DSL-AC52U dodáva na jedinom zariadení modem VDSL a smerovač Wi-Fi pomocou

Najnovší sieťový štandard 802.11ac .

Využite všetky výhody Wi-Fi pripojenie v dvoch pásmach s rýchlosťou do 300 Mbps na 5GHz pásmo a 433 Mb/s pre pásmo 2,4 GHz .

Port Gigabit WAN a 4 používajte porty Gigabit Ethernet pre skvelý výkon káblov pripojenie .

Tiež s portom USB s viacerými zdieľanými položkami zdieľajte tiež súbory a tlačiarne.

Vlastnosti:

Súbežná prevádzka v dvoch pásmach: 433 Mbps v 5 GHz a 300 Mbps v 2,4 GHz Band

Dva porty WAN pre pripojenia DSL a Ethernet rozširujú možnosti výberu -bezdrôtový smerovač alebo modem DSL

Kompatibilný s VDSL2, ADSL2/2 +, ADSL a pomocou optických aj klasických káblov-nebudete musieť v blízkej budúcnosti re-investovať do nových vylepšení

Gigabit Ethernet porty pre rýchlejší a spoľahlivejší internet

Multifunkčný port USB podporujúci zdieľanie súborov a tlačiarní,

Streamingové médiá a pripojenia 3G/4G

VDSL/ADSL WAN multi-modem s podporou IPTV

Podpora servera PPTP/OpenVPN a klienta VPN

Sťahovanie a streamovanie kdekoľvek vďaka aplikácii Download Master a

Vylepšený multimediálny server

ASUS AiCloud používať, synchronizovať, zdieľať a streamovanie dát z ľubovoľného miesta

Parametre a špecifikácie:

Tlačidlá: Tlačidlo WPS, Tlačidlo Reset, Tlačidlo napájania, Tlačidlo

Zapnutie/vypnutie bezdrôtovej siete

• Certifikácia: CE, Telepermit, RCM
  • Prevádzková frekvencia: 2,4 GHz, 5 GHz
  • Operačný kanál: 13 Európa (ETSI)
  • Operačná pamäť: 128 MB NAND flash/128 MB DDR3
  • Zabezpečenie: 64-bitové WEP, 128-bitové WEP, WPA2-PSK, WPA-PSK
  • Rozmery: 20,7 x 14,9 x 3,6 ~ cm (Š x H x V)
  • Hmotnosť: 360 g (iba zariadenie)

Správa:

Grafické používateľské rozhranie webovej konfigurácie

Firmvérová inovácia, nahrávanie a sťahovanie konfiguračných údajov prostredníctvom webového používateľského rozhrania

UPnP IGD 1.0

ITU-T G.992.5 (ADSL2 +) kompatibilný s podporou príloh A, B a M

ITU-T G.993.2 V súlade s prílohou A, B

ITU-T G.993.5 (vektorovanie)

ITU-T G.998.4 (G.inp) Zlepšená ochrana impulzného šumu

ATM a PTM (dual-priority)

VDSL2 Upstream: 150 Mbps, Po prúde: 200 Mbps

ADSL2 + Upstream: 3.3 Mbps, Downstream: 24 Mbps

ADSL2 upstream: 3,5 Mbps, po prúde: 12 Mbps

Vlastnosti:

DHCP server, firewall/NAT, DynDNS

VPN server (PPTP/OpenVPN)

VPN klient (PPTP/L2TP/OpenVPN)

Dvojité WAN zlyhanie/zlyhanie späť/zaťaženie

Tracking Traffic/Quality of Service (QoS)

DSL spektrum

IPTV (VDSL/ADSL WAN)

Mechanizmus spätnej väzby DSL

Uložiť/obnoviť konfiguračný súbor

Obmedzovač šírky pásma Wi-Fi

Porty: 4 x RJ45 pre 10/100/1000 BaseT pre LAN 1 x RJ45 10/100/1000 BaseT pre WAN 1 x RJ11 pre xDSL

USB 2.0 x 1

Pomôcky:

Stiahnuť master

Podpora BT, NZB, HTTP, ED2K

Podpora šifrovania, DHT, PEX a magnet

Nahrávať a prevziať správu šírky pásma

Stiahnuť plánovanie

Media Server

• Obrázok: JPEG
  • Zvuk: mp3, wma, wav, pcm, mp4, lpcm, ogg
  • Video: asf, avi, divx, mpeg, mpg, ts, vob, wmv, mkv, mov

Serverový server

Podpora multifunkčných tlačiarní (len systém Windows)

Podpora LPR

PPTP klient

Klient L2TP

Klient OpenVPN

Napájací adaptér:

• Vstup AC: 110 ~ 240 V (50 ~ 60 Hz)
  • DC výstup: 12 V/1,5 A

Obsah balenia:

DSL-AC52U Dual-band 802.11ac VDSL/ADSL Modem Router

RJ-45 kábel

RJ-11 kábel

Podpora disku CD (používateľská príručka a pomôcka)

Napájací adaptér

Záručný list

Rýchla referencia

Distribútor (regióny sa líšia)

• , zakúpené v HENRY - ITSK

• Rodičovská kontrola.,vzdialená správa cez mob . aplikáciu
  • , zakúpené v www.lacnenotebooky.eu

• Pokrytie signalom. Dual band.
    • Rozne moznosti pripojenia WAN - DSL, ethernet, 3G/4G
    • Skvele administratorske rozhranie
    • Moznost pripojit USB disk
    • Pristup z televizora na USB disk cez UPnP sharing
    • Vela funkcii - VPN, FTP, samba, atd.
    • Len jeden USB disk

• rychle prihlasenie na wifi
    • cena si myslim ze je primerana k vykonu a moznostiam tohto routeru
  • , zakúpené v AXDATA

+++

• , zakúpené v Agem Computers s.r.o.

• VSetko funguje ako ma, rychlost je dobra, instalacia jednoducha
    • Cakal som vacsi dosah wifi kedze to ma 4 anteny ale dom to pokryje dobre

Dobry produkt, cena by mohla byt nizzsia

• Rychlost,možnosti nastavenia,dobre wifi
    • .

Na obale výrobku je deklarovaná záruka 3 roky,ale nie je to pravda!!!

• super pokrytie
    • prehľadné uživateľské rozhranie
    • ľahká konfigurácia
    • USB, print server
    • konektory adsl aj vdsl
    • vypínač a USB port zo zadu
    • silno blikajúce modré diódy

Bývam v poschodovom dome, kde starý router nepokrýval signálom spodné poschodie (router bol hore). Tento pokryje celý dom, aj záhradu, aj ulicu pred domom.....
    Nakonfiguroval som ho za 10 minút a odvtedy ani nevieme že ho máme.... a tak to má byť.... nie sa starať o router, že prečo zase nejde, ale strčiť ho do kúta a nechať ho pracovať....
    Zavesil som ho pod poličku na miesto starého routera... trocha vadí že vypínač je zozadu, a USB port je tiež zozadu..... je to nepohodlné .....
    za tých pár dní čo ho mám nevypadol ani na moment....

• Plánovanie vypínania wifi. Asus wrt prívetivé prostredie v češtine.
    • neviem

Objednávka bola na mieru takže spokojný.

• , zakúpené v Datacomp.sk

• pokrytie