Asus RT-N12LX

odporúčam

skvelý pomer kvalita/cena/ekológia

• Pekný dosah
    • Rychlo sa dá nastaviť
    • Aj trol tomu porozumie :)

Tento tovar som si objednal preto lebo som nemal nový router a potreboval som ho. Našiel som tu ten router a bol dosť lacný a silný tak som ho hneď objednal. Prišiel mi dosť rýchlo tak som si ho išiel zobrať s pošty a doma som si ho nainštaloval a ide perfektne. Nemám mu čo vytknuť iba vyrobcov asusu pochvaliť.

Typ zariadenia
routery

cenovo dostupný router Asus • dve MIMO antény • prevádzková frekvencia 2,4 GHz • technológia WiFi IEEE 802.11b/g/n • 4 × LAN port • 1 × WAN port (10/100) • šifrovanie 64bitové WEP, 128-bitové WEP, WPA2 PSK, WPA-PSK, WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• , zakúpené v HENRY - ITSK

• jednoduche web rozhranie
    • rychlosť do 300 Mbit/s
    • pekny dizajn
    • nutny update firmware
    • antenky sa nedaju menit

Pri prvom zapnuti a konfiguracii nastaveni web rozhranie opakovane nereagovalo. Update firmware prebehol bez problemu teraz uz vsetko OK vyrobok odporucam.
    Ocenujem rychli nabeh z vypnuteho stavu, po zapnuti je k dispozicii internetove pripojenie do 30s.

• Pekný dosah
    • Rychlo sa dá nastaviť
    • Aj trol tomu porozumie :)

• Automatické nastavenie do 2 min
    • Eco - z 7W zníži spotrebu na 2W v standby
    • České menu
    • Firmware veľmi jednoducho sa dá prehrať na hociakom operačnom systéme cez browser len
    • P2P (torrent) zataženie z 4 PC na 100% nerobí mu problém
    • DDOS a Firewall
    • Rychlosť 300 Mbit/s a dvojitá anténa s ktorým chytá signál nielen v celom dome ale aj okolo domu, panely činžiaku takisto mu nerobí problém
    • Dizajn, najkrajší router vtomto cene 18€..
    • Príjemné slabo svietiace diódy nerušia pri spánku ako bývalý router

Môj poskytovateľ netu blokuje net na 1 PC (1 MAC adresa), stýmto routerom nič netreba nastavovať, automaticky zistí že nejde net tak hneď preklónuje, všetko sa nastaví do 2 min

• , zakúpené v Qcomp

• Jednoducha instalacia a rozsirujuce nastavenia

Vyborny nakup

• , zakúpené v Alza.sk

Parametre zodpovedajú cene, nie je čo vytknúť

• Dostatocne rychly, ucel splna
    • Jednoduche nastavenie
    • Perfektny dizajn
    • Zatial sa mi nepodarilo aktualizovat na novsiu verziu firmwaru. Zrejme to bude ale tym , ze som to skusal iba na win8 , a v ponuke pred stiahnutim aktualizacneho suboru win8 akosi chyba.

Odporucam

• rýchle nastavenie siete
    • dobrý dosah
    • moderné prevedenie
    • zatiaľ žiadne

wifi router je kvalitný a na domáce použitie v mojich podmienkach bohate postačuje.
    signál je dostatočný aj napriek hrubým stenám domu.
    produkt bol dostupný k zakúpeniu v prijateľnej cene

odporucam, zatial spokojnost