TP-Link TL-WR940N

Kombinované zariadenie pre káblové aj bezdrôtové pripojenie k sieti určené predovšetkým pre sieťové požiadavky malých firiem a domácich kancelárií...
Doprava 3,2 €,Info v obchode
Doporučená ponuka AERIAL s.r.o.

Do týždňa • 1 variant3,3 €97 % • 324 recenziíĎalšie informácie

Rozmery
200 x 140 x 28 mm
Typ zariadenia
routery

Bezdrôtový smerovač 300 Mbit/s Wireless N TL-WR940N je kombinované zariadenie pre káblové / bezdrôtové pripojenie k sieti určené predovšetkým pre sieťové požiadavky malých firiem a domácich kancelárií. S technológiou MIMO ponúka zariadenie TL-WR940N výnimočný a pokročilý výkon bezdrôtového pripojenia, a preto je ideálny pre vysielanie dátového prúdu HD videa, internetovú telefóniu a hranie online hier. Navyše stlačením tlačidla QSS (rýchle nastavenie zabezpečenia) na elegantnom puzdre zariadenia možno ľahko zabezpečiť bezdrôtové pripojenie šifrovaním WPA2 a zamedziť tak útokom na sieť zvonka.

Info v obchode3,2 €585 recenziíĎalšie informácie

2zákazníci neodporúčajú produkt

• sila signalu
    • vobec nezahrieva
    • lahke nastavenie

• robí to čo som od neho očakával
  • Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Info v obchode3,2 €585 recenziíĎalšie informácie
  • , automaticky preložené z Arukereso.hu

Plne v súlade s opisom. Signál wifi je silnejší ako router Digi a podľa môjho názoru má celkom pekný dizajn.

• , zakúpené v INGRAM

Hladala som nieco co ma kvalitu a zaroven rozumnu cenu, a aj som nasla, som spokojna, signal ide perfektne aj cez hrube steny. Zmenu rychlosti prenosu som ihned zbadala.

• Prinajmenšom existuje.
    • - veľmi často padá, je potrebné ho reštartovať niekoľkokrát týždenne
    • - sila signálu je vtip
    • - údajne obsluhuje štyri ethernetové porty, v praxi obsluhuje dva, ale tretiemu už neprideľuje IP.

Používame ho už tri roky. Spočiatku to bolo v poriadku, ale teraz je to neprijateľné. Videohovor spoza 30 cm steny je preň príliš náročný, aj keď je sieť inak úplne nezaťažená.

Dobra cena a kvalita

• vysiela WIFI signál
  • , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Spoľahlivý, ľahko použiteľný a s dobrým pomerom ceny a výkonu.
    • Zatiaľ som ho nenašiel. Možno je veľkosť trochu prehnaná, ale je to len o chlp.

Mám ho kvôli slabému signálu wifi v našom rodinnom dome. Moje skúsenosti sú zatiaľ úplne pozitívne, funguje to skvele, žiadne chyby, podarilo sa mi pokryť celý dom rozdelením signálu na dva rozsahy.

• , automaticky preložené z Pazaruvaj.com
    • Cena, kvalita, parametre!
    • Žiadne!

Cena, kvalita, parametre!