D-LINK DIR-615

Fixná
Typ zariadenia
routery
USB port

Bezdrátový N domácí smerovac D-Link DIR-615 je zarízení kompatibilní s normou 802.11n, které je urceno pro uživatele, kterí požadují vyšší výkon síte za nejlepší cenu. Po pripojení smerovace DIR-615 ke kabelovému nebo DSL modemu budou moci uživatelé sdílet svoje vysokorychlostní pripojení k Internetu s kýmkoli v síti a vytvorit bezpecnou bezdrátovou sít pro sdílení fotografií, hudby, videa, tiskáren a prehrávacu digitálních médií v celé domácnosti.

• rýchly prenos dát
    • slabý signál , zlý firmvér

funguje bezchybne už 7 rokov , ale len s firmvérom DD-WRT

Úplný odpad - fungoval a zrazu prestal fungovať, niekde sa používal 6 mesiacov bez vypnutia. Slabý signál. Žiadna aktualizácia pre tento odpad, nenechajte sa oklamať do nákupu. Za tie peniaze tp link s 2 anténami po nastavení a vyleštení, keď ho zdvihnete niečím, aby sa neprehrial , bije všade.

• , zakúpené v HEJ.sk

• cena/výkon

Šlape ako má

• - Rýchly internet.
    • - Možnosť horizontálneho umiestnenia.
    • - Dobrý dizajn.
    • - Griluje, a preto má malý čas chodu, ak je zapnutý 24 hodín denne, 7 dní v týždni.
    • - Neodstraňujte antény
    • - Slabý rozsah

Slabý výkon spoločnosti D-Link

• zatial som spokojný
    • nemám nič

dobrá cena oproti iným
    odporúčam

• Dobrý dosah wifi. Množstvo užitočných nastavení. Je v dobrom stave a cez LED diódy vidíte, čo robí.
    • Ako pri všetkých D-Link.... v poslednej dobe
    • Nestabilné. Použitie materiálu je veľmi zriedkavé. To nedávno začalo (kecy) , že 300Mb / s wifi a dať 100Mb / s wan vedľa neho je smiešne, kde príde 300Mb / s cez wifi...

Môj poskytovateľ internetu zvýšil rýchlosť o dosť, takže som musel zmeniť router, pretože ani 100 Mb/s nestačilo. Bohužiaľ som bol dosť ponáhľal kúpiť... whoo 300Mb/s wifi; cool. Áno, ale wan a lan sú len 10/100 Mb/s. Takže teraz som opäť tam, kde som bol. Pri maximálnej rýchlosti 100 Mb/s nemôžem využiť ani polovicu svojho internetu.
    Ak teda môj port wan (prichádzajúci internet) zvládne len 100 Mb/s, potom moja 300Mb/s wifi bude mať rýchlosť len 100 Mb/s. Všetci tomu venujte pozornosť!!!

• , zakúpené v eTECHSHOP.sk

• funguje na 100 percent, nevypadáva, výborný dosah

za málo peňazí dobrý produkt

• Internet ide jak blesk, vyborna cena a dostupnost
    • Mierne haprovanie pri instalacii pomocou pribaleneho CD, bez CD je to rychlejsie
  • , zakúpené v Alza.sk

spokojnost

• , zakúpené v OKAY.sk

• Kvalita a cena , je silny aj do Rod. domu .
    • nic

Som s nim zatial spokojny .