D-Link DIR-809

• dobré technické parametre
    • wifi bez problémov vykrýva priemerne veľký byt
    • prijateľná obstarávacia cena
    • router má aj najnovšie zabezpečenie
    • u mňa žiaľ nefungovalo nastavenie routra online (systém viackrát spadol), nakoniec sa to však po niekoľkých pokusoch podarilo

WiFi triedy
Počet LAN konektorov
PoE
Typ zariadenia
routery

router • tri antény (celkom 15 dB) • prevádzková frekvencia 2,4 GHz a 5 GHz • podpora IPv6 • rozhranie IEEE 802.11ac bezdrôtové LAN, IEEE 802.11 a/b/g/n bezdrôtové LAN, 10/100 Fast Ethernet port, 4× 10/100 porty Ethernet LAN • 4× LAN port • WPA a WPA2, WPS

1zákazník odporúča produkt

• dobré technické parametre
    • wifi bez problémov vykrýva priemerne veľký byt
    • prijateľná obstarávacia cena
    • router má aj najnovšie zabezpečenie
    • Je to veľmi drahé pre takýto odpad

Úplný odpad! Stratí rýchlosť, dostane sa na 3 mbit. Musí sa reštartovať 100-krát denne. NEKUPUJTE!

Lacné, ale zatiaľ žiadne pripomienky a signál je skvelý.

• Rozumná cena, funguje v režime AC
    • S routerom to nefungovalo, pretože router pracuje na frekvencii 5 GHz na kanáloch nad 100 a DIR-809 tieto kanály nepodporuje.

Chcel som ho použiť ako opakovač s mobilným internetovým routerom na 5 GHz

• Cena, Dual Band, podpora QoS
    • Pri konfigurácii ako prístupový bod sú možnosti konfigurácie pomerne obmedzené

Lacné, ideálne na domáce použitie

• Wifi funguje dobre. Funguje dobre s viacerými zariadeniami súčasne (niekoľko mobilných telefónov, počítač a Smart TV).

Hľadal som dvojpásmový router. Používal som D-Link na 2, 4GHz a fungovalo to dobre, softvér bol dobrý. Potreboval som 5GHz. Preto som sa rozhodol pokračovať s D-Linkom.

• Nie je drahý, ľahko sa nastavuje.
    • Oveľa menší rozsah, než som očakával.

Chcel som si kúpiť kvalitný, značkový, dvojpásmový wifi router, ale nie príliš drahý, na použitie v dvojposchodovom rodinnom dome.

• Design...ale ten nieje dôležitý
    • Casto vypadava wi-fi... cez lan to funguje a cez wi-fi je to aj 20x pomalšie... neodporúčam tejto značke sa budem vyhýbať ako sa len bude dať... a kupoval som ho v kamennej predajni za cca 40e...

úplný odpad, nekupujte ho, stráca rozsah, musí byť reštartovaný každých pár dní rýchlosť klesne na 2-3 MB / s, niektoré zariadenia majú a iné nemajú sieť, je to hrozné.

• Jo. lacné
    • Nemáte.

Tento router som kúpil v Osle (! ) za ekvivalent 8 tisíc stôp, takže sú tam zaujímavé veci! : )