Gembird WNP-RP-002-B

Typ zariadenia
repeatery

• , zakúpené v L222

• dobra cena
    • kupil som dva kusy, jeden z nich bol velmi pomalý, ten som vratil, druhy pouzivam a som s nim spokojny

zalezi na stasti ci kupite nepodarok alebo nie, jeden kus mi funguje v poriadku, ten druhy co som vratil bol poriadne zaspaty a nekvalitny

• , zakúpené v Agem Computers s.r.o.

• Cena, jednoducha instalacia cez WPS.
    • Nieje nasilnejsi ale za tu cenu nemozeme cakat vela.

Instalacia prebehla z DLink routrom jednym stlacenim tlacidla na routri a jednym stlacenim tlacidla na Gembird repeatri.

• , zakúpené v Alza.sk

dostačujuci pre moje potreby, potreboval som "predlzit" wifinu o cca 30 m. Funguje
    kupil som si rovno 2, druhy pouzivam doma na predlzenie wifini na terasu - tiez dostacujuce
    no v kaviarniach v okoli bytu ju chytam aj tak len slabo (4poschodie a repeater nemam nasmerovany na tu kaviaren, je z druhej strany nakolko tam nemam okno)
    ale celkovo spokojny

Typ zariadenia
repeatery

Extender od firmy Gembird zvýši dosah vášho Wi-Fi signálu do miest, kam už vaše pripojenie od routeru či AP nedosiahlo. Podpora štandardov 802.11 b/n/n umožňuje docieliť výslednú prenosovú rýchlosť až 300 Mbit/s v závislosti od použitej špecifikácie. Cieľové zariadenie možno okrem bezdrôtovej technológie pripojiť aj pomocou LAN kábla. Proti nevítaným hosťom, ktorí by chceli prelomiť vašu bezdrôtovú sieť, zasiahne WLAN v podobe WEP, WPA alebo v dnešnej dobe najbežnejším zabezpečením WPA2. Ak sa vám nechce nič nastavovať, podporuje aj WPS zabezpečenie, kedy stačí len stlačiť tlačidlo na oboch koncoch pripojenia. Rovnako praktickou záležitosťou je aj indikátor úrovne signálu, ktorý posilňuje.

• 300 Mbps WiFi extender z vstavanými anténami
  • Podporuje všetky štandardy WiFi (IEEE802.11b / g / n 2.4GHz siete)
  • Max. prenosová rýchlosť dát 300 Mbps pri použití bezdrôtovej siete štandardu 802.11n
  • Maximálna bezpečnosť WLAN poskytuje WPA2, WPA i WEP (128/64)
  • Tlačidlo WPS pre jednoduché nastavenie bezpečnosti WPS
  • Môže byť používaný ako bezdrôtový router
  • V režime 'repeater' port LAN môže byť použitý ako drôtové sieťové pripojenie
  • Praktický indikátor úrovne signálu

Parametre a špecifikácie:

Špecifikácie

Podpora štandardov: IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.3, IEEE 802.3u

Maximálna prenosová rýchlosť dát 300 Mbps

• Porty: 1 x 10 / 100M RJ45
  • Chipset: Realtek 8196
  • Frekvenčný rozsah: 2.4 ~ 2.4835 GHz
  • Kanály: 1-13 (Európa)
  • Výkonová trieda: RF výkon 14 dBm (max. EIRP)
  • vnútorné antény (typický): 3 dBi ± 1 dBi
  • Dosah: do 100m (vo vnútri), 300m (vonku)

Fyzické parametre a napájanie

• Spotreba energie: do 3W
  • Podpora režimov: router, repeater, AP-prístupový bod
  • Kaskádové pripojenie: max. 5 zariadení (v závislosti na prevádzkových podmienkach)
  • Rozmery: 90 x 40 x 60 mm (D x Š x V)
  • Váha: 150g
  • Prevádzková teplota: 0 ~ 40 ° C
  • Skladovacia teplota: -40 ~ 70 ° C

• , zakúpené v L222

• dobra cena

• , zakúpené v Agem Computers s.r.o.

• Cena, jednoducha instalacia cez WPS.
    • Nieje nasilnejsi ale za tu cenu nemozeme cakat vela.

• , zakúpené v Alza.sk

ale celkovo spokojny

• veľmi dobré zvýši wifi signál
    • chýba návod po slovenský. Ak nie je na routry tlačidlo wps zdĺhavá inštalácia pomocou lan kábla ktorý nie je v balení. Doba dodania.

Za tu cenu odporúčam.

• , zakúpené v Qcomp

• jednoduchá inštalácia

pomer cena funkčnosť veľmi dobre