Synology RT2600ac

Na sklade • 1 variantZdarma94 % • 387 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma96 % • 1 302 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantovZdarma93 % • 661 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 31 800 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,4 €95 % • 85 675 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie

Rozmery
280 x 169 x 77 mm
Typ zariadenia
routery

• , zakúpené v ELU.SK

• 2x usb a 1x sd karta
    • všetky anteny sú rozoberatelné/ možnosť napojenia externých
    • výborná soft. výbava s možnosťou inštal.aplikacii,takmer ako NAS
    • Zariadenie sa vôbec neprehrieva pri rovnakých parametroch ako pri konkurenčných značkách.
  • , zakúpené v MF-Elektro.sk

• Skvelé zariadenie, vysoko "user friendly".
  • , zakúpené v Gigastore

• asi najlepšia náhrada za Apple AirPort
    • problém nastaviť Time Machine
    • nepozná HFS+

Rozmery
280 x 169 x 77 mm
Typ zariadenia
routery

Wi-Fi router • štandardy IEEE 802.11a/b/g/n/ac • frekvencia 2,4 a 5 GHz • prenosová rýchlosť 800, resp. 1 733 Mb/s • duálna WAN sieť až 2,53 Gb/s • štyri bipólové antény • čítačka SD karet • USB 2.0 a 3.0 • služby VPN • nástroje rodičovskej kontroly • sieťový kábel RJ-45 v balení

Do týždňa • 1 variantZdarma92 % • 187 080 recenziíĎalšie informácie

• , zakúpené v ELU.SK

• 2x usb a 1x sd karta
    • všetky anteny sú rozoberatelné/ možnosť napojenia externých
    • výborná soft. výbava s možnosťou inštal.aplikacii,takmer ako NAS
  • , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Povrch SRM. Môže byť nakonfigurovaný ako medové týždne, krásne okenné používateľské rozhranie, rýchlosť, pokrytie WIFI, transparentné pripojenie. Dokonca sa mi podarilo nastaviť sieťové zavádzanie PXE (aj keď som s tým mal trochu problémy). Čo sa týka funkcií, môžem o ňom povedať len dobré veci.
    • Cena. Nemôžete s tým však nič urobiť. Za to sa predávajú. A ja som chorý zo všetkých TP-Link haraburdie pre 20-30. Keď sa odvážite kúpiť si ho, problémy zmiznú.

Používam niekoľko produktov Synology, asi jediná spoločnosť, ktorá zostala, že som stále dôverovať na základe značky. Tento router som chcel zámerne a nebol som sklamaný. Na domáce použitie je viac než vhodný.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Dokáže oveľa viac ako štandardný router.
    • Existuje len niekoľko aplikácií.

Má veľmi dobré služby. Odporúčame pre ľudí, ktorí majú radi Synology.

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Do týždňa • 1 variantZdarma92 % • 187 080 recenziíĎalšie informácie
  • , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Profesionálne možnosti konfigurácie, super nastavenia zabezpečenia, dobre spolupracuje s NAS Synology.
    • Že to nie je wifi 6... ale pre mňa je to momentálne nepodstatné. A že je to trochu drahé... ale samozrejme výhody....

Zariadenie funguje perfektne, na očakávanej úrovni, ktorá je veľmi vysoká.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Z hľadiska znalostí je pre mňa o svetelné roky ďalej ako ostatné značky, aj keď som doteraz nepoužíval low-endové zariadenie, a keďže mám doma Synology NAS, bolo to najzrejmejšie a najideálnejšie riešenie. Ľahko sa konfiguruje, je bezpečný, skrátka robí všetko, čo má.
    • Možno napájací kábel by mohol byť trochu dlhší a cena nie je úplne základná, ale normálne zariadenie nie je lacné.

Predchádzajúci router sa pokazil a potreboval som nový, a keďže používam Synology NAS, nebolo pochýb, že si kúpim tento.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

Chcel som nahradiť svoj starý ruter novším zariadením. čítal som dobré recenzie o výrobku. Preto som sa rozhodol kúpiť tento produkt.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Veľmi stabilné a spoľahlivé zariadenie.
    • Nie.

Profesionálna kvalita, ako to zvyčajne býva pri produktoch synology.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Bezpečné, stabilné a rýchle internetové pokrytie, rýchla a jednoduchá inštalácia.

Univerzálny, konfigurovateľný a spoľahlivý smerovač. Samozrejme, v tejto cenovej kategórii sa to dá očakávať, ale nezabúdajte, že serióznejšie zariadenia stoja niekoľkonásobne viac. Nainštalovali sme ho v prostredí malej firmy s 3 satelitmi 2200. Sieťový systém wifi, ktorý pokrýva pomerne veľkú oblasť. Skúsenosti ukázali, že zariadenia sa môžu prepojiť cez wifi, ale rýchlosť je výrazne nižšia. Keďže sa nám podarilo prepojiť jednotky, máme teraz všade plné pokrytie a rýchlosť. Som si istý, že každý, kto si kúpi túto značku, nebude sklamaný, takže ja by som túto jednotku odporučil. Konfigurácia je veľmi rýchla a má maďarské menu. Z telefónu ho možno dokonca sledovať na diaľku a meniť jeho nastavenia. Myslím si, že práve tu začína dobrý router. Dúfam, že to tak zostane aj v budúcnosti.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

Všetko funguje podľa očakávania, možno sila signálu by mohla byť "presvedčivejšia", ale používame ho v silne vystuženom betónovom prostredí. So silou signálu nášho staršieho, ale oveľa pomalšieho 1-kanálového smerovača Mikrotik sme však nemali žiadne problémy.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Funkcie NAS, obmedzenie zariadenia, klient torrent.
      • Cena.

Vynikajúci router na špičkové domáce použitie. Môj internet je odvtedy stabilný a funguje už 2 mesiace bez akýchkoľvek problémov.