TP-Link TL-MR3020

Vďaka napájaniu notebookom či adaptérom umožňuje model TL-MR3020 jednoduché zdieľanie mobilného pripojenia v sieti 3G/4G s rodinou a priateľmi vo vlaku, pri kempovaní aj v hoteli...
Garantovaný nákup z elektroshock.sk

• , zakúpené v Andreashop Šaľa

• funguje ako :)

zatial neviem o tom...

• , zakúpené v MF-Elektro.sk

ako AP funguje spoľahlivo, ako router pre USB modem nepodarilo sa spojazdniť, tovar som vrátil

Typ zariadenia
Počet LAN konektorov
Šifrovanie
WPS - Wi-Fi Protected Setup
USB port

Vďaka napájaniu notebookom či adaptérom umožňuje model TL-MR3020 jednoduché zdieľanie mobilného pripojenia v sieti 3G/4G s rodinou a priateľmi vo vlaku, pri kempovaní, v hoteli a takmer kdekoľvek, kde je 3G/4G pokrytie. Pripojením 3G/4G USB modemu k smerovaču získate okamžite 3G/4G Wi-Fi hotspot.

2zákazníci neodporúčajú produkt

zatial neviem o tom...

• , zakúpené v MF-Elektro.sk

• , zakúpené v najtovar.sk

• dobrá cena
    • všetko k tomuto routeru je návod len po polsky a anglicky a nastavenia su tam len pre staré win.XP a 7 takže na mojom win 10 som to nevedel spojazdnit

zložitý router pre bežného spotrebitela nepoužitelný výrobok škoda že tam nedali aspon slovenský návod

• , zakúpené v golias.sk

• Jednoduchosť, prenosnosť
    • Neobsahuje zabudovaný 3/4g modul

Odporúčam najmä ako prenosný hotspot cez wifi

• , zakúpené v INGRAM

super funguje s huawei e3372 a lte od swanu.. :)

• , zakúpené v InterStore.sk

• spolahlivosť ľahka inštalacia
    • nižšia sila signalu

produkt je v celku dobrý

• , zakúpené v HEJ.sk

• Moderny vzhlad, presne co som hladal
    • Neviem
  • , zakúpené v mobilonline.sk

• Splna to co som od neho ocakaval.

Router je maly a pritom vykonny. Spolahlivost sa prejavi
    az po dlhsom case.

• , zakúpené v INGRAM

• Hlavný dovod wifi z mobilneho internetu USB. Toto som dlho hladal.

SUPER!!!